Hakkımızda

Hakkımızda

1949 yılında kurulan Kozlar İnşaat, 1996 yılından bu yana YK Kozlar İnşaat adıyla faaliyete geçmiş olup, Yusuf Koz ve oğulları Tunahan Koz, Sait Hüseyin Koz tarafından yönetilmektedir.

Tecrübe ve bilgi birikimiyle hayata geçirilen projeler ile kısa sürede binlerce kişiye konfor ve huzur dolu yaşamlar kazandıran YK Kozlar İnşaat, müşteri memnuniyetini öncelik edinen bakış açısıyla, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmaya devam ediyor.

Müşterilerine daima en özelini sunabilmek için, gelişen teknolojiyi, nitelikli insan kaynağını ve yenilenmenin gücünü projelerinin tüm süreçlerine yansıtan YK Kozlar İnşaat, hayata değer katmak için hayat dolu projeler üretiyor. Kökleri geçmişten bugüne uzanan güven bağı ve takım ruhu ile ürettiği tüm projelerde üstün kaliteyi estetik detaylarla buluşturuyor.

Müşterilerinin beklentilerini bilen, takip eden ve bu beklentileri aşabilmek için yapı sektöründeki tüm gelişmelere özenle odaklanan bir inşaat anlayışı ile YK Kozlar İnşaat; şehrin yaşam standartlarını yükseltirken, içinde keyifle yaşanacak yaşam alanlarını çoğaltıyor.

Yaşam; mutluluk, konfor ve güven ile yapılanıyor.

65 yıldır.